15 Mart 2016 12:21

En Çok Beklenen Diziler

İşte en çok merak edilen, yeni sezonu en çok beklenen diziler

İzleyicilerinin büyük bir heyecan ve merakla yeni sezonlarını beklediği bu diziler, büyük tartışmalar yaratmaya devam ediyor. Her birinin izleyicide bıraktığı soruların ne zaman cevaplanacağı konuşulurken, henüz başlamadıysanız bu senenin en popüler dizilerine bir göz atıp yakalamalısınız. Farklı türlerden farklı olay örgülerine sahip bu on dizi, yeni sezonda da tüm dünyayı ekran başına toplayacak.

10. Preacher
Texas'ta küçük bir kasabanın sahibi olan Jesse Custer, Genesis adında bir yaratıkla birleşir. Bu birleşimin sonucunda Rahip, yaşayan en güçlü varlığa dönüşür.

9. The Path
İnancıyla ilgili sorun yaşayan Eddie Lane, kendini farklı bir topluluğun içinde bulur. Dizide Breaking Bad'den tanıdığımız Aaron Paul başrolde.
Piper Chapman 20'li yaşlarındaki kız arkadaşı yüzünden uyuşturucu kaçakçılığından 15 aylık hapis cezası alır.

7. Silicon Valley
Silikon Vadisi'ndeki büyük şirketlerden biri olmaya çalışan Podpiper, bu yolda birçok engelle karşılaşır. Fakat aynı evi paylaşan dört arkadaş yılmadan yollarına devam etmektedir.

6. The Americans
İki Rus ajanı, Amerika'da normal bir aile gibi yaşamaya çalışır. Sabahları bir tur ajansında sıradan insanlar olarak çalışırken, geceleri birçok farklı kimliğe bürünürler.
James Keziah Dalaney kendisine bırakılan gizemli mirası öğrendikten sonra 10 sene boyunca Afrika'da kalır. 1814 Londra'sına geri dönen Delaney kendisine ihanet edenlerden öcünü almayı istemektedir.

4. Westworld
Zenginler için eğlence merkezi olarak inşa edilen Westworld'de, tüm hayallerinizi yaşamanız mümkündür. Bir gün kontrolden çıkan bir kovboy robotu insanlara saldırmaya başlar.

3. Mr. Robot
Dizi gündüzleri bilgisayar programcısı geceleri hacker olan Elliot Alderson'ı takip ediyor. Mr. Robot ile tanışan Ellilot, fsociety adında bir hacker grubuna katılarak büyük şirketlere zarar vermeyi hedefliyor.

2. Daredevil
Çocukluğunda kaza geçiren Matt Murdock, görme yetisini kaybeder. Fakat buna karşın diğer yetileri insan üstü şekilde güçlenir. Gündüzleri avukat olan Murdock, geceleri Daredevil'e dönüşür.

1. Game of Thrones
Tüm dünyada fenomene dönüşen Game of Thrones, en merak edilen soruyu cevaplamak için geri dönüyor, "Jon Snow gerçekten öldü mü?"

Game Of Thrones'un Yeni Fragmanı Yayınlandı! Dikkatimizi Vermemiz Gereken 7 Detay Burada!
Yorumlar
  • sherlock!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir