25 Eylül 2009 10:12

En Çok Kazanan Aktrisler!

Angelina Jolie geçen yıl 27 milyon dolar kazandı. Jennifer Aniston ise 25'de kaldı!

Forbes.com'un bir araştırması Hollywood'un en çok kazanan aktrislerini sergiledi. Angelina Jolie ve Jennifer Aniston gibi yıldızlar başı çekiyor. 27 ve 25 milyon dolar ile rekor kıran yıldızların bir ortak özelliği daha var: Brad Pitt!İkiliyi 24 milyon dolarla Meryl Streep takip ediyor. Sarah Jessica Parker ise 23 milyon dolarla 4. sırada yer alıyor. Bizi en çok şaşırtan ise onca başka aktrisin ardından yukarıdaki isimleri Cameron Diaz'ın takip edişi oldu. Aktris son bir yıl içinde rol aldığı filmlerden 20 milyon dolar kazanmış.
Yorumlar
  • Cameron Diaz zaten hersene en çok kazanan kadın oyuncular arasında yer alır. Jennifer Aniston ve Sarah Jessica Parker bulunduğu yeri hak etmeyen oyuncular arasında. Zaten performans düzeyinde bir liste oluşturulsaydı kesinlikle bu listeye giremezlerdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir