20 Mart 2006 12:18

En Güzel O!

Hollywood'un çıplak gözlerinden...

Hollywood'un en güzel kadını, beyazperdede görmediğimiz yüzüyle, kim? JoBlo'nun haberine göre, sahne sanatları için çalışan Makyözler ve Kuaförler Birliği Hollywood'un en doğal güzelini seçti. Beyazperdenin tüm starlarını en doğal halleriyle görme şansına sahip olan makyözlere göre cevap Scarlett Johansson.En son Maç Sayısı ile hayranlarının karşısına çıkan genç oyuncunun bu tercihten oldukça mutlu olduğuna şüphe yok. Ne de olsa makyözler ve kuaförler eğlence sektörünün en çıplak gözleri.
Yorumlar
  • abi ya ben kadına hasta oldum böle bi güzllik olablr mi?bu seçime tamamen katılıom harika bi kadn ben tam anlamıyla bu kadına hastayım süper güzel

  • güzel de lafmı.....!!

  • Kesinlikle makyözlerin tarcihine katılmakla birlikle onlara önereceğim bir isim daha var Jennifer Connelly onunda çok sade zarif bir duruşu var.

  • Kadında Mükemmellik => S.J

  • scartlett (iki kelime): amerikan rüyası

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir