6 Mayıs 2008 09:21

En Hızlı Üç Dakika!

Wachowski Kardeşlerin Hızlı Yarışçı Speed Racer filminden kısa bir bölüm burada!

Hızlı Yarışçı Speed Racer, 18 Mayıs'ta izleyici ile buluşacak. Warner Bros. IGN.com ortaklığı ile filmde yer alan üç dakikalık bir sahneyi izleyiciye sunmaya karar verdi. Söz konusu sahneyi aşağıda izleyebilirsiniz: "Pistte fırtına gibi giden, yarış öncesinde, sırasında ve sonrasında toz attıran Speed Racer, direksiyon başında doğal bir yetenektir. Yarış arabalarının içinde doğan Speed, saldırgan, içgüdüleriyle hareket eden, korkusuz biridir. Tek gerçek rakibi, idol olarak gördüğü ağabeyinin anısıdır. Speed efsanevi bir yarışçı olan ağabeyi Rex Racer'ın bir yarış sırasında ölümünün ardından kalan boşluğu doldurmak istemektedir."
Yorumlar
  • White_X doğru söylüyor, bu bir sinema filmi değil. Çünkü bu bir sinema devrimi! Wachowski biraderler yaptıkları her bir filmle sinemanın çağ atlamasını sağlıyorlar. Onlar dijital sinemanın efendileri, kim ne derse desin.

  • kesinlikle bi sinema filmi değil sadece haftasonu ewde izlenilecek cisden ama hoş zaman öldürmek için iidir yani umarım...;)

  • Gördüğünüz gibi olay budur :),görsel şölen diye ben buna derim .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir