25 Eylül 2009 10:12

En İyi 100 Film

Yahoo! Movies de ölmeden önce görülmesi gereken 100 filmi seçti...

En iyi film listerine bakmak her zaman keyiflidir. Sevdiğiniz filmleri görürsünüz, yeni filmler keşfedersiniz. Fakat bir noktadan sonra bütün listelerin aslında birbirine benzediğini fark edersiniz. Üstelik açıklamalar, nedenler bile aşağı yukarı aynıdır. Ama yine de bakmaya devam edersiniz. Yahoo! Movies de ölmeden öncesi görülmesi gerekenler modasına ayak uydurmuş ve 100 filmlik liste çıkarmış. Komedi filmlerine göstedikleri ilgiyi, korku filmlerinden esirgemişler gibi geldi bize. Kuzuların Sessizliği, Sapık, Jaws, Şeytan gibi klasiklere rağmen bazı eksikler var. Ama şüphesiz her bakan listeyi farklı yorumlayacaktır.
Yorumlar
  • Bir haber yapılmış ama haberin en önemli kısmı yani liste verilmemiş nasıl bir haber anlayışıdır bu anlamadım.Alttaki arkadaşa teşekkürler.Beyazperdenin daha öğrenecek çok şeyi var anlaşılan.

  • liste burdahttp://movies.yahoo.com/feature/100-movies-to-see-before-you-die.html

  • listeyi nerde görebiliriz acaba???

  • hani liste??

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir