25 Eylül 2009 10:12

En İyi Casus Filmleri!

Casuslar aramızda, casuslar her yerde. En çok filmlerde. En İyi casus filmlerini hatırlayalım...

Beklenen Aramızda Casus Var sinemalarda. Hafif, eğlenceli ama yönetmenlerine yakışır acayiplikte bir casus filmi. Coen kardeşlerin de katkıda bulunduğu türün en iyi beş filmini yazalım istedik. Eksikleri ve yorumlarınızı aşağıya yazmayı unutmayın. Casuslara dikkat!1. Jason Bourne serisi: Düşünen adamın casus aksiyonu. Her yeni bölüm öncekileri aşıyor, aşkımız kabarıyor.2. Gizli Teşkilat: Belki de Alfred Hitchcock'un en iyi filmi!3. Çakalın Günü: Fred Zinnemann'ın Frederick Forsyth imzalı klasikten uyarladığı bir siyasi entrika. Bir seri katil ve suikast planı üzerine anatomi dersleri.4. Nikita: Luc Besson bir zamanlar çok güçlü bir sinemacıydı. Beyazperdeye çifte hayat yaşayan acılı bir kadın casus kazandırdı.5. Soğuktan Gelen Casus: Günümüzde fazla bilinmeyen yapım, türün başyapıtı John Le Carre imzalı kitaptan uyarlandı. Kitabın Tükçe baskısı çoktan tükendi.Beyazperde Haber
Yorumlar
  • Bence Bourne 1 Numaralı Seçim olarak , seri için çok iyi bir seçim olmuş. Ancak sıralamanın sonraki filmlerine o kadar katılmıyorum Luc Besson dışında. Diğer arkadaşıma katılıyorum Cassino Royal James Bond Filmleri için çok iyi bir Devrim olmuştu. Sıralamada yer alabilirdi.

  • hani bond serisi.o bourne serisinden ben hiçbirşey anlamamışımdır.bondu koymamak hakketen insanlık ayıbıdır.

  • 1- From Russia With Love - Sean Connery,en iyi performansında,genç bir Hülya Koçyiğit de şöyle bir görünüyor. 2- North by Northwest - Hitchcock formunda,uçağın Cary Grantın peşinden uçtuğu sahneyle sinema Matrixten önce,Le Voyage dans la lunedan sonra çağını atladı.3- Casino Royale - Bond miti yıkılır,sarışın bond serinin malcolm xi oluverir,en iyi ikinci bond 2006da çekilir.50 yıllık seriye hakettiği reformu getiren film.4- Octopussy - Yine Bond.Ama herhalde en karizmatik dönüşü bu dönüş-her ne kadar kıyıda köşede kalmış olsa da.5- The Bourne Ultimatum - Jason Bourne en iyisinde.Üstelik bazı şeyleri de hatırlıyor.

  • Jason bourne bir numaraa..ßence en iyi senaryolu film ve başyapıt lider bir film.

  • Hayret James Bonda yer verilmemiş,ilginç.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir