19 Mart 2007 11:45

En İyi Film Kader!

12. Türkiye/Almanya Film Festivali sonuçları!

Yakın zamanda 12. Türkiye/Almanya Film Festivali'ni size tanıtmıştık. Açılışını 8 Mart tarihinde yapan festival, ödüllerini dağıttıktan sonra sona erdi. İşte festivalde ödül kazanan yapımlar:En İyi Film:Kader (Zeki Demirkubuz)En İyi Erkek Oyuncu:Erkan Can (Takva)En İyi Kadın Oyuncu:Jule Böwe (Tutsak) Seçici Kurul Yönetmenlik Özel Ödülü:Reha Erdem (Beş Vakit)Seçici Kurul Özel Mansiyonları:Amina Schichterich (Prenses) Özkan Özen, Ali Bey Kayalı, Elit Ιşcan (Beş Vakit) Marika Giorgobiani (Büyükelçilikteki Adam)Seyirci Ödülü:Eve Dönüş (Ömer Uğur)Genç Seçici Kurul Ödülü:Beş Vakit (Reha Erdem)
Yorumlar
  • en iyi film ödülü başka filme gitseydi çok tuhaf olurdu zaten.zeki demirkubuz sinemamızın yüz akı.

  • Başka kim alabilirdiki???

  • gerçekten yılın en iyi türk filmi ödülü sonuna kadar hakediyo..uzun süreden beri bir film beni bu kadar etkilememişti iyi ki varsın zeki demirkubuz...

  • usta seni çok seviyoruz ödül aldıkça da mutlu oluyoruz üretmeye devam

  • vay be kadere bak :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir