25 Eylül 2009 10:12

En İyi Müzik!

19. Ankara Uluslararası Film Festivali'nde, Ulusal Uzun Film Yarışması En İyi Müzik Ödülü MESAM'ın katkılarıyla verilecek.

1987 yılından bu yana Türkiye'de yerli ve yabancı müzik eseri sahiplerinin (besteci, söz yazarı, aranjör, müzik editörü) haklarının takip, tahsil ve dağıtımını gerçekleştirmek üzere faaliyetlerini sürdürmekte olan ve 180 ülkeyi kapsayan temsilcilik anlaşmasına sahip MESAM; aynı zamanda müziğin yanı sıra, sinema, edebiyat, tiyatro ve plastik sanatlar alanındaki eser sahiplerini temsil eden Uluslararası Telif Birlikleri Konfederasyonu CISAC'ın ve mekanik alanda Uluslararası Mekanik Çoğaltım Bürosu BIEM'in de üyesidir.Ankara Uluslararası Film Festivali ve MESAM arasında gerçekleşen işbirliği ile aralarında MESAM Başkan Yardımcısı müzisyen Suavi'nin de bulunacağı "Ulusal Uzun Film Yarışması" Seçiciler Kurulu, "MESAM En İyi Müzik Ödülü" sahibini 5.000 YTL ile ödüllendirecek. "MESAM En İyi Müzik Ödülü" aynı zamanda MESAM Yönetim Kurulu Üyeleri olan "Kalan Edisyon ve Pozitif Edisyon"un katkılarıyla gerçekleştirilecek.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir