25 Eylül 2009 10:12

En Kara Oyun!

Yeni Batman filmi yarın sinemalarda. Filmden uyarlanan video oyunu ise yolda...

Kara Şövalye'nin basın gösterimi dün İstanbul'da gerçekleştirildi. Gösterime Beyazperde adına, çiçeği burnunda editörler Funda ve Mert katıldı. Filmin müthiş olduğu ve çok uzun olması dışında bir sorunu olmadığı Beyazperde Haber'e aktarıldı. (Bu arada filmin sonlarına doğru rahatsızlanan Funda'ya da buradan geçmiş olsun diliyoruz)Filmi merakla bekleyen oyunculara müjdeyi şimdiden verelim. Filmin video oyunu DVD baskısıyla aynı zamanda raflarda yerini alacak. Yeni video oyunun zayıf Batman oyunlarına bir alternatif oluşturması bekleniyor. Hatta filmin süper kahramandan çok suç filmlerini hatırlatan havası oyunda da kullanılacakmış.
Yorumlar
  • Batman filmlerini izlemek bir türlü nasip olmadı. Taaa ki Kevin Spacey*in oynadığı Batman*i bile izlemedim. Spider-Man bu tarz filmlerdeki boşluğumu dolduruyor galiba. Diğer filmlere sıra gelmiyor...

  • Filmini hep sabırsızca bekliyorum,ama iş konsol oyunlarına gerince gözüm hiç aramaz.

  • Heyecanla bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir