5 Ocak 2007 13:34

En Kötü Kâbuslar

Keller'dan ilginç bir korku filmi...

Yönetmen Fred Keller, Worst Nightmares adını taşıyacak ilginç ve bağımız bir korku filminin hazırlıklarına başladı. Son dönemde korku sinemasında iyice boy göstermeye başlayan Avustralya'dan gelen filmin senaryosu Shane Briant'a ait.Variety'nin haberine göre, filmin ilginçliği öyküsünden kaynaklıyor. Elm Sokağı Kâbusu serisinin kulaklarını çıtlatan filmde, bir grup insan en kötü kâbuslarına uygun bir şekilde öldürülüyor. Sıradan insanların biricik kâbuslarını öğrenen bir katil, en çılgınlarını bile hayata geçirmek için deli gibi çabalıyor.Bir dönem, Hollywood'un üçüncü dünya ülkelerine gizli ziyaretler yaparak insanların rüyalarını satın aldığı söylenirdi. Demek ki rüyalar söz konusu olduğunda, daha kötüsü de olabiliyormuş.
Yorumlar
  • "trad" ile aynı fikirdeyim :))))

  • Seyredip görelim millet şöyle sağlam bi korku filimine hepimiz hasret kaldık umarım beklentilerimizi karşılar ve filim budur diyebiliriz :)

  • tamam anlaşıldı bundan sonra kesin uyku yok bize.elm sokağı serisinin pek taklidi olmaz umarım.yoksa bayar.yılan da hani ilginç gelmiyo değil.

  • özenti,özenti,özenti artık şu ülke sinemaları sektörü kalkındırmak için american sinemasını taklit etmesin tepe taklak olurlar helede freddy abimizi lütfen amaaaaaaaaa

  • uzun bir zamandır sağlam bir korku filmine hasret kaldık umarım hasretimizi gidericek bir yapım olur:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir