26 Ocak 2007 13:32

En Neşeli Ayaklar

Başarılı animasyona kardeş geliyor...

Neşeli Ayaklar'ın yönetmeni George Miller'ın tek projesinin Mad Max 4 olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Yönetmen, olağanüstü bir ilgi gören animasyonuna bir devam filmi hediye etmeye hazırlanıyor. Kıyamet sonrasını bildiği kadar, penguenleri de bildiğini ispat eden yönetmenin hızına şaşmamak gerek. Fakat, George Miller'ın öncelikle Mad Max 4'e ağırlık vereceğini belirtip, Neşeli Ayaklar'ın bugün sinemalarımıza geldiğini hatırlatalım. Film hakkında detaylı bilgiyi ve eleştirileri sitemizden alabilirsiniz.
Yorumlar
  • neşeli ayaklar 2 cıkıosa süper cok cok sevindim ozaman harika haber

  • çok güzel tavsiye ederim

  • bence bu penguen filmlerin yükselişi madagascar filminde asker penguenlerin rolünün büyük olduğunu düşünüyorum. çünkü orda mükemmel bir performans sergilemişlerdi hayran olmamak elde deildi:) şimdide mad max 4 projesi üzerinde çalışmalar devam ediyo bence mükemmel bi haber bırakın penguenleri biraz daha özleyelim. mad maxı yıllardan beri beklemek içimdeki özlemi körükledi resmen:) bekleyip görelim yenilikleri...

  • Harika :)

  • güzel haber ;)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir