13 Mayıs 2003 23:41

En Sevdiğin Filmi En Sevdiğin Salonda İzle

İngiliz Screen International'da yazılanlar doğruysa Sony Pictures Japonya, kendi ülkesinde yeni bir deneysel uygulama başlatacak. Geleceğin film izleme keyfi olarak lanse edilen uygulamada sinemaseverler Sony arşivinden klasik ve daha yeni filmleri seçerek kendilerine yakın bir sinema kompleksinde, hem de kendi belirleyecekleri tarih ve saatte izleyebilecekler.Dream Theater (Rüya Sahnesi) isimli bu deneyde, sinemaseverler filmi, salonu ve zamanı Sony'nin internet sitesinden seçecekler. 100 ila 150 kişi bir film üzerinde hemfikir olduklarında, gösterim yeri ve zamanını da tasarlayacaklar.Bu yöntemle Sony hem eski filmlerinden yeni gelirler elde edecek hem de garantili bir seyirci kitlesi sayesinde riskini azaltacak.
Yorumlar
  • Çok güzel ama sinematek zihniyetini bile sadece yılda bir kez yapılan festivallere sığdıran ülkemiz için imrenmeden başka bir anlam ifade etmiyor.

  • Yorum yazmıycam şu el işareti yetiyor heralde

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir