17 Şubat 2005 15:28

En Son Smith'e

Bu gece gelmek Mostow'a kaldı

Will Smith'in son filmi Hitch, 43 milyon dolarlık rekor bir açılış yapınca Columbia Pictures fırsatı kaçırmadı ve ünlü oyuncuyla hemen bir film anlaşması daha yaptı. Smith'in başrolünü oynayacağı Tonight, He Comes'ın yönetmenliğini ise Jonathan Mostow üstlenecek.Ortalığı kaosa sürüklenmekten fazla bir yeteneği olmayan bir süper kahramanın hikayesi olan filmin kendi hikayesi de oldukça ilginç. Aslında bu proje altı yıl önce gündeme gelmiş ve ilk senaryoyu Vincent Ngo yazmıştı. O dönem filmin yönetmenliğini de Michael Mann'ın yapması kararlaştırılmıştı. Bir şekilde proje rafa kalktı ve unutuldu. Ancak uzun zaman sonra Akiva Goldsman senaryonun üzerinden yeniden geçti ama bunun da çok faydası olmadı. Columbia nihayet yeni bir yönetmenle anlaşınca senaryo şimdi de Vince Gilligan'a transfer oldu. Mostow'un bu kadar el değiştiren bir hikayeden nasıl bir film yaratacağını beraber göreceğiz ama ünlü yönetmen senaryo bitene kadar Terminatör 4 ve Paramount adına çekeceği, ismi henüz açıklanmayan gerilim filmi için çalışmaya devam edecek.
Yorumlar
  • umarım bu kadar el değiştiren bir senaryodan güzel bir film oluşturmayı başarırlar.will smith var, onun oynadığı bir filmin kötü olmayacağını düşünsem de iyi bir senaryo olması çok iyi olurdu..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir