18 Ekim 2017 10:50

En unutulmaz Jean-Claude Van Damme sahneleri

Jean-Claude Van Damme'ın doğum günü şeferine en unutulmaz sahneleri hatırlayalım.

90'larda çocuk olduysanız bir sabah sokağa çıktığınızda bahçedeki ağacı, ahşap bir telefon direğini tekmelemişliğiniz vardır.

Çünkü önceki akşam televizyonda Vam Damme'ın ağaç devirme sahnesini izlemişsinizdir.

Peki ya dövüş sırasında rakibinin gözlerine fırlattığı toz yüzünden geçici körlük yaşayan ama gönül gözünü devreye sokup hepimize derin bir nefes aldıran Van Damme'ı hatırlar mısınız? Unutmak mümkün mü?

Bugün Jean-Claude Van Damme'ın doğum günü! O zaman doğum günü şeferine oyuncunun en unutulmaz sahnelerini hatırlayalım. İşte "Kan Sporu", "Kana Kan", "İkiz Kan" derken bir anda hayatımıza giren, defalarca izlememize rağmen her seferinde aynı heyecanı yaşatan "En unutulmaz Jean-Claude Van Damme sahneleri"...


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir