25 Eylül 2009 10:12

En Yeni Kod!

Radha Mitchell, Morgan Freeman ve Antonio Banderas ile kamera önüne geçiyor...

Yönetmenliğini uzun bir süredir sinema filmi çekmeyen Mimi Leder'ın yapacağı The Code projesinden daha önce bahsetmiştik.Morgan Freeman ve Antonio Banderas'ı buluşturan projenin oyuncu kadrosuna yeni katılan isim Radha Mitchell oldu.Ted Humphrey'nin imzasını taşıyan senaryo son zamanların favori türü soygun filmlerini örnek alıyor. Mitchell önemli bir soygundaki rolü "baştan çıkaracılık" olan karanlık dünyalardan bir kadını canlandıracak.
Yorumlar
  • Soygun filimleri genelde benzer temalar içeriyor,Morgan Freeman ,Antonio Banderas,Radha Mitchell gibi güçlü kadrodan oluşan filmin teması farklımı olucak yoksa yönetmen ve oyuncuların isimlerinden oluşçak ,isimlerden kurtaran bir filimmi olucak görücez.

  • kadro güzel olmuş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir