25 Eylül 2009 10:12

En Yoğun Yönetmen

Yapımcıların favorisi Guillermo del Toro'nun 2017 yılına kadar çekim takvimi dolu...

Sinema dünyası böyledir. Bazı yönetmenlerin kapısı, telefonu çalmaz, en sonunda meslek değiştirmek zorunda kalırlar. Bazı yönetmenlere ise proje üzerine proje yapar, yönetmen o projeleri biriktirir ve böylece 2017 yılına kadar çekim takvimi belli olur. Eleştirisi olumlu, gişesi bol filmler yapan, her yapımcının rüyası Guillermo del Toro'dan bahsediyoruz. Yönetmen önümüzdeki beş yıl The Hobbit projeleriyle meşgul olacak. Merakla beklenen serinin ardından ise çok önemli edebiyat uyarlamaları geliyor. Daha önce de film yapılan kült roman Slaughterhouse-Five'ın yeni uyarlaması da projeler arasında. Hatta Frankenstein ve Dr. Jekyll and Mr. Hyde projeleri de del Toro'yu bekliyor olacak. Yapım şirketi kurup ilk filminizi ünlü yönetmene çektirmek istiyorsanız şimdiden uyaralım; on yıl beklemek zorunda kalabilirsiniz.
Yorumlar
  • Büyük işlere imza atmak öyle kolay değildir, guillermo del toro son zamanlarda evet haklı olarak çok popüler. Üzerind eçalıştığı tüm projeleri başarılı bir şekilde sonlandırması dileğiyle.

  • özellikle panın labirenti filmiyle sevgimi ve saygımı kazanmış bir yönetmen.benim için sevindirici bir haber.

  • Hakkıdır...

  • hayatın iki farklı yüzü,yetenekli olan öne çıkar.Çevreside geniş yönetmenin doğal bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir