6 Aralık 2010 01:00

Engelliye Özel Film Festivali Başlıyor

Dünyada ilk kez düzenlenen festivale ajitasyondan uzak, umut veren başarı öyküleri içeren 31 film katılıyor

Merkezinde sadece engellilerin yer aldığı filmler, engelliler için düzenlenen özel festivalde gösterilecek. Ajitasyon barındırmayan, umut veren başarı öyküleri içeren filmlerin yer aldığı ve dünyada bir ilk olan festival, bugün başlıyor ve pazar günü sona eriyor. Beykent Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi’nde düzenlenen Uluslararası Barikat Film Festivali’ne İstanbul Cervantes Enstitüsü destek veriyor.

Festivale ABD, İran, Rusya, İspanya, Bulgaristan ve Türkiye olmak üzere yaklaşık 200 film arasından ajitasyondan uzak, umut veren başarı öyküleri içeren 7 uzun metrajlı film ve 24 kısa film katılıyor. Filmlerin tümü ücretsiz olarak izlenebiliyor. Festival bugün 14:00’de Galatasaray Lisesi önünden yapılacak yürüyüşle başlayacak, saat 19:00’da Beykent Ünivesitesi Ayazağa Yerleşkesi’nde resmi açılışı yapılacak.

MYNET SİNEMA FACEBOOK'TA. SEN DE KATIL! "Tıkla Beğen"

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir