21 Aralık 2010 01:00

Engin Günaydın Dostoyevksi rolünde

Engin Günaydın, Zeki Demirkubuz ve bir Dostoyevksi romanı..

'Avrupa Yakası' dizisinde canlandırdığı 'Burhan Altıntop' karakteriyle sevilen Engin Günaydın, ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz'un Dostoyevski'nin 'Yeraltından Notlar' adlı romanından uyarlanan yeni filmde oynayacak.Sabah'ın haberine göre, filmin çekimlerine önümüzdeki ay Antalya'da başlanacak. Demirkubuz, 'Yeraltından Notlar' isimli filminde, gerçek dünyadan kendini soyutlamış bir kişinin iç çatışmalarını ve hezeyanlarını anlatacak.

Ünlü yönetmen, daha önce de Dostoyevski'nin 'Suç ve Ceza' eserinden yola çıkarak 'Bekleme Odası' ve Nihad Sırrı Örik'in aynı adlı eserinden yola çıkarak 'Kıskanmak' isimli filmini çekmişti.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN....

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir