3 Eylül 2015 08:17

Engin Günaydın oyunculuğu bıraktı

Engin Günaydın, önceki gün Cihangir’deydi. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu, bir itirafta bulundu. Günaydın, artık oyunculuk yapmayacağını söyledi.

En son “Galip Derviş” dizisiyle ekrana gelen engin günaydın, geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülendi.


Bir kafede tek başına oturan oyuncu, yanına giden muhabirlerle sohbet etti.

Artık dizi veya filmde yer almayacağını söyleyen Günaydın, “Ben oyunculuğu bıraktım. 20 sene oldu, yeter. Her şeyin bir ömrü vardır. Artık kafamı dinlemeliyim. Bir daha oyunculuğa geri dönmeyeceğim” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • oyunculuğuna lafım yok ama özel hayatında sorunlar yaşayan biri izlenimi veriyor hep. yine öyle depresif bir dönemde galiba bu sebeple böyle konuşmuş olabilir.

  • bunun neresi haber. adam tuvalete gitse haber diye yazacaksınız en sonunda..

  • inanmayın siyasetçilerde siyaseti bıraktım diyor. ölene kadar devam ediyorlar. Engin beyde şimdi para var. parası bittiği zaman oyunculuğa devam. bıraktım kelimesi fiyatını artırmak için.

  • bu zat ne zamandan beri kendini oyuncu sanıyormuş.abuk subuk roller içinde adam lazım olduğunda çağırılan sıfır yetenek biri

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir