13 Nisan 2012 00:00

Engin Günaydın'ın korkarak oynadığı sevişme sahnesi

Aktüel dergisine konuşan Engin Günaydın, "Yeraltı’nda sevişme sahneniz de var. Engin Günaydın’ı ilk kez böyle göreceğiz" sorusu üzerine şöyle konuştu:

Sevişme sahnelerini kendi yazdığım senaryolarda da kullanmam. Bunun bir promosyon aracı olarak kullanılmasından korkarım.


Ama karakterin yaşamında gerekliyse yazmak gerek. Bu filmde ihtiyaç vardı. O sahneyi gözümdeki perdeleri kapatarak oynadım ben.


Çok heyecanlandım, çok korktum. Estetik olarak uygun bir tip değilim bu tip sahneler için. Seyircinin beğenmesi açısından estetik olan oyuncular daha iyi olur.


Sıradışı Sevişme Sahneleri

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir