9 Ekim 2010 00:00

Ensest sinemada!

Yönetmenliğini İlksen Başarır'ın üstlendiği Atlıkarınca, Antalya Altınportakal'da.

Mert Fırat ve İlksen Başarır’ın senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini İlksen Başarır’ın üstlendiği Atlıkarınca, Antalya Altınportakal’da.

Mert Fırat, Nergis Öztürk, Sema Ceyrekbaşı, Zeynep Oral’ın rol aldığı filmde, Sevgi’nin aniden değişen tavırlarını, içine kapanmasını fark eden Sevil, evde yaşanan olayları sorgular ve kapalı kapılar ardındaki karanlık sırrı keşfeder.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  • Filmler olmalı daha da artmalı, etkisi olmayacağını düşünüp oturmak yerineyse. Hazmı mümkün olmayan birşey, izlerken bile. Etkisi halâ üzerimde, bunları bize bir kez daha hatırlatıp gözler önüne serdikleri için onlara bu durumu yaşayanlar adına teşekkür ediyorum. (Hayat devam ediyorken bizim başımıza bu gelmez diyemiyorum.)

  • fılmı cekeceklrede ne olacakkı ensestı engelleyeceklerınımı caydıoracaklarını mı sanıyorlar barı enzeztı yasatan adamın bole cehennem azapları ıcınde kıvrandıgını gosterse azaptan kurtulmak ıcın kendını assa kesse vursa

  • İnşallah izleme fırsatı bulurum güzel olacağını pek düşünmesemde yabancı film yerine yerli filmi tercih ederim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir