25 Eylül 2009 10:12

Eric!

Bu proje çok konuşulacak! Usta Ken Loach, futbol efsanesi Eric Cantona ile film yapıyor...

Futbolcu, üstelik çok iyi bir futbolcu. Kendi tarzı var. Aynı zamanda bir yaşam filozofu, ciddi bir şekilde felsefeye, edebiyata ilgi duyan, tiyatroyu destekleyen bir adam. Ayrıca aktör, önemli filmlerde rol alıyor. Tabii ki, Fransız futbolcu Eric Cantona'dan bahsediyoruz. Futbol sahalarının uyumsuz sanatçısı. Onun yaşamının bir sinema filmine ilham vermesi kadar doğal bir şey yok. Ken Loach, Looking For Eric projesiyle Cantona'nın yaşamını belli ölçülerde beyazperdeye taşıyacak. Fakat söz konusu film ağırlıklı olarak futbol düşkünlerine yer verecek. Yani, futbol çılgınlığı tüm yönleriyle incelenecek.Loach ve Cantona, futbolla ilgili filmlerin kötü şöhretini bozmayı başarabilecek mi, ne dersiniz? Top yuvarlaktır.
Yorumlar
  • maradona ,ardından cantona filimde. :)

  • böyle projelerin olması çok güsel...bizim insanımız zaten futbola yatkın...futbolseverlerin ilgisini çekecektir...hayatı sinemaya aktarılan kişi Eric Cantona ise, daha da ilgi çeker...o bir yıldız...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir