25 Eylül 2009 10:12

Erken Düştü!

X-Men Origins: Wolverine, Amerika'da gösterime girmeden internete "düştü" Fakat aynı film değil!

Amerika'da 1 Mayıs günü vizyona girecek olan X-Men Origins: Wolverine'in vizyon öncesi temiz bir kopya ile internete düşmesi yapım şirketini zor duruma soktu. 20th Century Fox, bir web sitesi üzerinden indirilen ve kısa sürede yayılan kopyanın sinemada gösterilenden çok farklı olduğunu; sadece ses ve efektlerin değil, bazı sahnelerin bile eksik olduğunu açıkladı. Kısaca, bir kez daha iş kopyası internete düşmüş oldu.Şüphesiz bu olay daha önce başka filmlerin de başına gelmişti. Fakat ilk defa FBI ve MPAA'in de olaya el attığı söyleniyor. Kopyayı yayan sitenin gözaltına alındığı fakat kopyanın yayılmasının engellenemediği açıklandı. 20th Century Fox, merakla beklenen filmin yanlış bir kopya ile hayranlara ulaşmasından dolayı üzgün olduğunu fakat konunun üzerine gideceklerini açıkladı.
Yorumlar
  • internette bir sitede orjinal dilde seyretmeme rağmen çok komikti adamlar uçarken düşmesinler diye bağlamışlar:) şaka bir tarafa filmi bütün hileleriyle seyredince tüm iştahım kaçtı. Ayrıca şöyle bir gerçekte var bu serinin ilk filmi olmalıydı bence. Bir çok gereksiz filmin arasından seyredilebilir diye düşünüyorum ama on numara film seyretmek istiyorsanız Knowing / Kehanet Gösterime Giriş Tarihi 10 Nisan 2009 Oyuncular : Nicolas Cage, Rose Byrne, Adrienne Pickering, Chandler Canterbury

  • kopyası çıkınca belkide birebirdi, eksik olduğunu söylediklerinden sonra,sözlerine sağdık kalarak birkaç sahne eklenmiş olabilirler tabikide buda madalyonun diğer bir yüzü . :))

  • ayrıca hasılat rekorları kırmasını bekliyordum yine iyi hasılat yapar ama buyuk olçude azalacaktır

  • kopyası elime geçse bile izlemeyeceğim bu görsel şölen sinemada izlenir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir