21 Ağustos 2007 09:55

Esas Deli Kim?

Janjan'ın çekimleri Eski Gediz'de başladı...

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen Janjan'ın yönetmenliğini Aydın Sayman üstleniyor. Sadık Karayel, Çetin Öner, Seyven Katırcıoğlu, Levent Yılmaz, Necmettin Çobanoğlu ve Aykut Oray gibi oyuncular filmde rol alıyor.Çekimleri Kütahya, Eski Gediz kasabası civarında başlayan film, sevimli bir "deli"nin öyküsünü anlatıyor. Janjan, yanında barındığı Murtaza'nın köyden getirdiği genç kıza aşık olunca, sonu Şanjan'ın kovulması ve kızın namus cinayeti planlarına hedef olmasıyla sonuçlanacak trajik olaylar yaşanır.
Yorumlar
  • janjanın butun cekimlerinde bende vardım eskigedizde kızyurdunda okuyorum 25 gün sürdü cekımleri çok keyifli geçmişti filmin oyuncularından Bek hakman ve Emrah Akduman cok tatlısınız burda herkez sizi özlüyor merakla bekliyoruz filmi

  • elmire katılıyorum böyle 10 tane film yapacaklarına 1 tane film yapsınlar adam akıllı bir film olsun.

  • eski klas*k türk filmlerine benzeyecek gibi görünüyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir