7 Kasım 2018 11:42

Eşini yalnız bırakmadı

Deneyimli aktör Michael Douglas’ın adı ünlü Hollywood Bulvarı’ndaki yıldızların arasında yerini aldı. Güzel eşi Catherine Zeta-Jones, Douglas’ı yalnız bırakmadı.


Onlarca filmde boy gösteren deneyimli aktör Michael Dougles’ın adı dün ünlü Hollywood Bulvarı’nda (Walk of Fame) yerini aldı. Açılış için Michael Dougles, 101 yaşındaki aktör babası Kirk Dougles, eşi ve oğlu Cameron törende basının karşısındaydı. Dougles açılış sonrası yaptığı konuşmasına şakalarla başlamış olsa da ilerleyen anlarda duygusallaştı. “Ailemin burada olması beni inanılmaz etkiledi...” diyen aktör, konuşmasından sonra basının karşısına ailece geçti.Kendisi gibi oyuncu eşi Catherine Zeta-Jones, fotoğraf çekimi esnasında eşine: “Hayatımın en güzel 18 yılı için teşekkür ederim.” diyerek eşini öptü. 74 yaşındaki Michael Dougles bir ara kendisi gibi oyuncu olan babasının yanına giderek: “İlham kaynağım olduğun için teşekkür ederim, oğlun olmaktan gurur duyuyorum” dedi.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir