13 Mayıs 2003 23:41

Eski Kocası, Winslet'dan Boşandığına Memnun

Jim Threapleton, milyonların hayran olduğu İngiliz yıldız Kate Winslet'dan boşandıktan sonra rahatladığını söylüyor. Threapleton'a göre, bir film yıldızıyla birlikte yaşamak tam bir ısdırap:"Artık çok daha mutluyum. Bu denli başarılı ve yoğun yaşayan biriyle evliliğin tadı olmuyordu. Kate hep seyahat halindeydi ve kızımız Mia da onunla birlikte oradan oraya sürükleniyordu. Ayrıldığımızdan beri Mia'yı daha çok görme fırsatım oldu. Boşanma sonrasına dair planlarımız mükemmelen yürümekte. Kate ve ben, bundan böyle arkadaş kalacağız. Hayatlarımızı Mia etrafında şekillendireceğiz..."Winslet, bir süredir yönetmen Sam Mendes'le birlikte...
Yorumlar
  • kate winslet'in eski kocası jim threapleton kadar nankör bir adam görmedim ve sanıyorum görmemde.adam kendini bişey sanıyor.bulmuş güzel kadını daha memnunda olmaz...ben tam bir kate winslet hayranıyım.bilgisayarımda yüzlerce resmi var ayrıca onu çok ama çok seviyorum.kocasının da bunu demesine izin vermiorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir