18 Nisan 2005 09:36

Eski Korkular Hala Dehşet Saçıyor

Amityville Hollywood'u yine ateşledi mi?

Hollywood'ta son yıllarda eski korku filmlerini yeniden çevirmeye yönelik bir akım olduğunu biliyoruz. Yeni projeler üretmek yerine kolay yolu seçen stüdyoları The Amityville Horror da ateşledi. Geçtiğimiz haftasonu Amerika'da vizyona giren film box Office listelerinin üst sırasına yerleşti.1979'da Stuart Rosenberg tarafından çekilen The Amityville Horror'da, üç çocuklu bir ailenin yeni taşındıkları evde yaşadıkları dehşet anlatılıyordu. Amerikan tarihinde polis kayıtlarına doğaüstü bir olay olarak geçen hikayenin gerçekten yaşanıldığına inanılması beyazperdede korkunun dozunu arttırmıştı.Aradan geçen yıllara rağmen, Andrew Douglas tarafından yeniden çekilen filmde dehşetin dozu çok fazla azalmışa benzemiyor. MGM'in remake'i stüdyoya sadece haftasonunda 23.3 milyon dolar kazandırmayı başardı. Box Officelerde The Amityville Horror'ı 13.1 milyon dolarla geçtiğimiz haftanın lideri Sahara, 8.9 milyon dolarla Drew Barrymore'un komedisi Fever Pitch, 6.7 milyon dolara hasılatını 61.3 milyon dolara yükselten Robert Rodriguez'in Sin City'si ve 4.9 milyon dolarlık gişe geliriyle Ashton Kutcher'ın komedisi Guess Who izledi.
Yorumlar
  • tekrar çevirimin bu kadar egemen olduğu hollywood'da bir yeni film daha ekleniyor.umarım ilk filmin ritmini yakalayabilir yada yaklaşabilir.bekleyip göreceğim...

  • Kesinlikle izlemeyi bekledigim filmler arasında..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir