20 Ocak 2011 01:00

Esprileri kovdurdu mu?

Altın Küre sunucusu Ricky Gervais'in gecenin ortasında bir süre ortadan kaybolması, yaptığı ağır espriler nedeniyle kovulduğu söylentisine yol açtı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Ntvmsnbc'nin haberine göre yaptığı ağır esprilerle ödül törenini izleyenlerin ve salondaki seyircilerin ağzını açık bırakan şakalara imza atan komedyen Ricky Gervais, gecenin ortasında kaybolup döndükten sonra ağır esprilerine son verince hakkında kovulduğuna dair söylentiler çıktı.

Geceyi düzenleyen HFPA'ya ve başkanına söylediklerinden dolayı cezalandırıldığı iddia edilen Gervais'in menajeriyse aksine kuliste sıcak bir ortam olduğunu, sunucunun bir süre görülmemesinin de önceden planlandığını ifade etti.

New York Daily News'a bir e-posta yollayan Gervais de "Sunmam gereken herkesi sunup çekildim. Zaten sunduğum insanlar haklarında espri yapacağım ve bu esprileri kaldıracağına emin olduğum kişilerdi. Öyle de oldu." dedi.

Ancak Gervais'in törende sunarken "Gelmeden önce tuvaletini ben yaptırdım." dediği HFPA başkanı Philip Berk, komedyenin bazı söylediklerini 'kabul edilemez' bulduğunu ve gelecek yıl Altın Küre töreninde tekrar sunuculuk konusunda onu destekleyeceğine emin olmadığını açıkladı.

Hollywood Reporter'a konuşan Berk, Gervais'in sınırı aştığının altını çizse de İngiliz aktörün şov sırasında kovulduğu iddialarını yalanladı.

Yorumlar
  • çıkarılacak ders: Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı Söz ola ağulu aşı, yağ ile bal ede bir söz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir