25 Ağustos 2015 11:54

Estetik bağımlılığını Lara Flynn Boyle'yi tanınmaz hale getirdi

Son yıllarda filmleriyle değil estetik bağımlılığıyla gündeme gelen Lara Flynn Boyle son görüntüsüyle şaşkına çevirdi. Lara Flynn Boyle'nin yüzü tanınmaz hale geldi.İşte Lara Flynn Boyle'nin estetikten önceki ve sonraki hali...

Estetiğe bağımlı hale gelmeden önce farklı bir güzelliğe sahip olan Hollywood'un ünlü oyuncusu Lara Flynn Boyle son haliyle şaşkına çevirdi. Özensiz, bakımsız ve yüzündeki estetiklerle adeta tanınmaz hale gelen Lara Flynn Boyle dudaklarının abartılı silikon enjektesi yüzünden nasıl değiştiğini gözlerden saklayamadı. California'da görüntülenen Lara Flynn Boyle güneş gözlüklerini de gözünden çıkarmadı ancak bu bile yüzündeki değişimi engelleyemedi. Bir dönem Jack Nicholson ile yaşadığı ilişkiyle de gündemde olan 45 yaşındaki Lara Flynn Boyle'nin saçlarını kendi haline bıraktığı ve dipten gelen beyazları boyatmadığı da görüldü. Aslında Lara Flynn Boyle'un estetik bağımlılığının ona ne kadar zarar verdiği bundan üç yıl önce de basına konu olmuştu. Çeşitli uzmanlar bu konuda görüş bildirmişti. Ünlülerin estetik cerrahı, Doktor Antnony Youn da Lara Flynn Boyle'un yüzünün 'eriyormuş gibi" göründüğünü söylemişti. Lara Flynn Boyle, estetik operasyonlara bağımlı hale gelmeden önce kendine özgü bir güzelliği sahipti. Lara Flynn Boyle, İkiz Tepeler dizisinde oynadığında güzelliğinin zirvesindeydi. Lara Flynn Boyle kimdir? Lara Flynn Boyle 1980'lerin sonlarında filmlerde rol aldı ancak televizyon dizisi rolleriyle daha iyi tanınmıştır. Çoğunlukla İrlanda asıllı olmasına rağmen büyük dedesi İtalyan-Amerikan asıllıdır. Lara Flynn Boyle Chicago, Illinois ve Wisconsin'de büyüdü ve Chicago Sanat Akademisi'nden mezun oldu. Boyle, iki kez evlendi. Birinci kocası John Patrick Dee III ile 11 Ağustos 1996 tarihinde evlendi ve iki yıl sonra boşandı. İkinçi kocası gayrimenkul yatırımcısı Donald Ray Thomas II ile San Antonio, Teksas'da 18 Aralık 2006 tarihinde evlendi. Lara Flynn Boyle Disleksi'dir.

LARA FLYNN BOYLE'NİN O FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir