6 Ağustos 2010 00:00

Eva Green Türk filminde oynayacak

Elif Şafak ve Osman Sınav'ın Ortak projesinde Eva Green'e teklif götürüldü.

Elif Şafak ile Osman Sınav'In senaryosunu Ortak yazdıkları ve 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekilecek 'Suret -i Aşk' isimli filmde Eva Green' e teklif görütüldü.

'Aşk' romanıyla Satış rekorları kıran Şafak'la 'Suret-i Aşk' adlı filmin senaryosunu tamamlayan Sınav, oyuncu kadrosunu belirlemek için çalışmalara başladı. Usta yönetmen eski Bond kızı ünlü yıldız Eva Green'e teklif götürdü.

Eva Green fotoğrafları için tıklayınız..


2006 yılında Casino Royal adli filmde Bond kızı Vesper Lynd'i canlandıran Eva Green ajansıyla görüşen usta Yönetmen Osman Sınav, olumlu cevap aldı. Filmin 2010 İstanbul Kültür Başkenti Projesi kapsamında çekileceğini belirten Sınav, "Suret-i Aşk'ın senaryosunu bir kaç gün içinde Eva Green'e göndereceğini söyledi. Son anda bir aksilik olmaz Eva Green filmde oynayacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir