10 Ekim 2006 12:45

Evcil Kadın

Sadakat ve kölelik üzerine ilginç bir deneme...

D. Stevens, senaryosunu, yönetmenliğini ve görüntülerini üstlendiği The Pet ile ilginç bir işe imza atmış gibi gözüküyor. Pierre Dulat, Andrea Edmondson ve Summer Nguyen'in rol aldığı gerilim filmi öyküsü ile dikkat çekiyor... Maddi sıkıntı çeken genç bir kadın, genç ve yakışıklı bir soylunun kendisine destek olmasıyla yeniden hayata dönüyor. Adamın biricik köpeğinin ölmesiyle de iki kişi arasındaki ilişki farklılaşmaya başlıyor. Genç kadın boynundaki tasma ve dev bir kafesle yaşamayı göze alarak adamın evcil köpeğinin yerini alıyor. Köle tacirleri kadının farkına varınca ise işler karışmaya başlıyor...
Yorumlar
  • bu konular herzaman ilgi çeken konular olduğu için yapımcılar 1-0 galip başlıyor bakalım göreceğiz.

  • Konu benzerliği bakımından "Sekreter" ile çağrışım yapılması kaçınılmaz. Eğer o film kadar başarılı olursa, uygar geçinen toplumun tabularına ve sahte ahlakiliğine iyi bir cevap olacaktır.

  • hmm gercekten ilginç görelim bakalım...

  • konu çok ilginç. merak ettim.

  • Sekreter filmine çok benzeyecek bence...Sinemanın böyle ilginç denemelere ihtiyacı olduğunu düşünenlerdenim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir