25 Eylül 2009 10:12

Evcil Robotlar

Disney, yeni animasyon kahramanlarını çizgi roman dünyasından ödünç alıyor...

Sinema dünyasında en büyük rekabetlerden biri animasyon stüdyoları arasında yaşanıyor. Gişede yoğun ilgi gören filmler kısa sürede benzerlerini yaratıyor.Sektörün devlerinden Disney, fütüristik robotların beyazperdede gördüğü yoğun ilgi üzerine, Scott Christian Sava'nın Pet Robots adını taşıyan grafik romanını beyazperdeye uyarlamaya karar verdi.Pet Robots, ünlü bir oyuncak fabrikasını gezen dört sınıf arkadaşının, dört üstün robotla tanışmalarını ve onlarla dostluklarını ilerletmelerini anlatıyor.Bakalım, Dreamland Chronicles ile tanınan Sava'nın sevimli eseri Disney'e uğur getirecek mi?
Yorumlar
  • Proje heyecan verici görünüyorsa da yıllardan beri Disney'in kendi orjinal karakterlerini ve öyküsünü kullanmayacağı ilk film olarak dikkat çekiyor(eskiden de bilindik öyküler ve uyarlamalar işlediler ama karakterler ve dizayn hep onlara aitti)bu durum acaba Disney'de bir yaratıcılık sorunu mu yaşanıyor sorusunu akla getiriyor,diğer yandann Pixar'ın da Toy Story 3e başladığı ve Dreamworks'ün de Shrek serisini devam ettirmesi animasyon dünyasının genel bir sıkıntı içinde olduğunu gösteriyor.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir