13 Mayıs 2003 23:41

Evde Tek Başınaydı, Sahnede Değil...

EVDE TEK BAŞINA ile tanınan, bir zamanların çocuk yıldızı Macaulay Culkin, 1994'den bu yana beyazperdede görünmüyor - fakat oyunculuğa verdiği bu uzun araya rağmen, bugünlerde Londra'da sahneye çıkıyor.Yirmi yaşındaki Culkin, Madam Melville adlı yeni bir piyeste, 1960'ların Paris'inde yaşayan 15 yaşındaki bir Amerikalı öğrenciyi canlandırıyor. Fransız aktris Irene Jacob ise, bu genci baştan çıkaran 30 yaşındaki edebiyat öğretmeni rolünde.Gala gecesinin finalinde izleyicinin üç kez alkışlarla sahneye çağırdığı Culkin, ilk sınavından olumlu not almış görünüyor.
Yorumlar
  • ya ben bu çocuğu çok seviyorum ama internette hakkında tek bi haber yok. uyuşturucudan falan hapisteymiş diyolar bi şeyler bilen varmı???

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir