11 Ağustos 2006 12:02

Eve Dönen Yol

Film ekibi, savaş nedeniyle geri dönüyor!

Semir Aslanyürek, yeni çalışmalarını merak ettiğimiz sinemacılar arasında. Yönetmen Temmuz ayında Suriye'de yeni filmi Eve Giden Yol'un çekimlerine başlamıştı. Fakat bugün Özen Film'den gelen habere göre, ekip zor çalışma koşulları nedeniyle Antakya'da bulunan sete taşınıyor.Bölgede yaşanan savaş nedeniyle ekibin can güvenliği tam olarak sağlanamadığı için Özen Film Suriye'de çekilecek olan sahneleri burada kuracak. Konuyla ilgili haberde, İsrail'in Suriye'de bulunan köprü ve yolları da vurduğu belirtiliyor...Ne acı ki, savaş ve terör birbirini daha da güçlü kılarak bütün dünyayı tehlikeli ve çekilmez bir yer haline getiriyor.
Yorumlar
  • bu hafta sonu izledim..amerikan savaş filmlerine benzetilerek çekilmiş görselliğe çok önem verilmiş eee böylede olunca konu diye bir şey yok ortada görsellik kadar konuyuda işleselerdi daha güzel olurdu ..sonuç olarak emek verildiği belli bir yapım herkese teşekkürler

  • Sahneler arasındaki kopukluk belki film daha uzamasın diye ama sürükleyiciliğini azaltıyor. Ama her şeye rağmen emek verilen bir yapıt olduğu ortada.

  • inşallah güzel olur çok emek verildi filme.

  • zor koşullarda gerçekleşti bu film savaşın etkisini muhakkak göreceğiz bakalım...

  • Bu filmle ilgili haberler duydum ve çekilmesi gereken bir film diye düşünüyorum. Yapımcısı biraz parasına kıyıp bir set inşa etse de oyuncular o zor şartlarda oynamak yerine daha rahat oynasınlar, sorunsuz bir şekilde çekilsin film ve gösterime girsin.Uzun zamandır böyle Türk yapımı savaş ve muharebe filmleri seyretmemiştik, gerçekten iyi olacak. (Tabii sözüm meclisten dışarı; günümüzdeki savaşları sonuna kadar kınıyorum ve savaşlara karşıyım!)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir