15 Haziran 2007 09:35

Evim Gibisi Yok!

Danny DeVito, bağımsız komedi filminin kadrosuna katıldı!

Ekspres Kasa adını taşıyan küçük ama kalıcı filmde izleme imkanı bulduğumuz komedyen Danny DeVito, bir kez daha bağımsız bir yapımda oynamaya hazırlanıyor. Senarist Sam Harper'ın kendi senaryosundan uyarlayacağı filmin adı No Place Like Home adını taşıyacak.Çekimleri 1 Ağustos'ta başlayacak olan film, Danny DeVito'nun klasik komedi filmlerini anımsatıyor. Nihayet emekli olmayı başaran usta bir itfayeci, yaşamı boyunca hayalini kurduğu huzura kavuşacağını düşünerek evine çekiliyor. Fakat işsiz güçsüz oğullarının evden ayrılmaya niyeti olmadığını fark edince, onları çalışmaya motive etmek için karısı için sahte bir kaçırma senaryosu yazmaya karar veriyor. Sonrasında ise tahmin edeceğiniz gibi işler kontrolden çıkıyor!DeVito'nun ajandasında, yönetmenliğini yapacağı The True Confessions of Charlotte Doyle projesi de bulunuyor. Genç bir kızın denizlerdeki serüvenlerini anlatacak olan film bir gençlik romanı uyarlaması.
Yorumlar
  • Senaryo bir komedi filmi için pek uygun görünmüyor...

  • Merak uyandırdı inşallah insanlarda beğeni uyandıran ,emek verilmiş bir filim olsun

  • senaryoyu beğenmedim ama belli de olmaz...

  • Konusu az da olsa andırıyor. Klasik komedi diye bahsedilmiş, umarız klişe bir komedi olmaz ve iyi bir film olur. Uzun zamandır, kaliteli komedi filmi izleyemez olduk. De Vito ise bu tarz filmlere gidiyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir