27 Kasım 2012 01:00

'Evlilik için çocuklar baskı yapıyor'

Son filmi 'Killing Them Softly'nin gösterimine katılan Brad Pitt, çocuklarının Angelina Jolie ile bir an önce evlenmesi için baskı yaptıklarını anlattı.

Nisan ayında nişanlanan Hollywood’un gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin evlilik tarihleri henüz kesinleşmedi.

Ancak ABD'de eşcinsel evlilik yasal olana kadar evlenmeyeceklerini söyleyen çift, bu karardan vazgeçecek gibi gözüküyor.

Son filmi 'Killing Them Softly'nin gösterimine katılan Pitt, evlilik tarihi hakkında gelen sorulara gülerek cevap verdi.

'Killing Them Softly' fragmanı için tıklayınE! Online sitesine konuşan Pitt, “Çocuklar evlenmemiz için baskı yapıyor. Nişanlandıktan sonra, bunun onlar ve bizim için ne kadar önemli olduğununun farkına vardık” dedi.

Çiftin 3'ü evlatlık 3'ü biyolojik olmak üzere 6 çocukları bulunuyor.
ntvmsnbc

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir