22 Şubat 2005 14:44

Evlilik Yolunda

Sarandon yollarda kazanıyor

1995'te Ölüm Yolunda'da sergilediği başarılı performansla Oscar'a uzanan Susan Sarandon, New Line'ın bol erkekli yeni komedi filmi Mr. Woodcock'ta rol alacak.Craig Gillespie'nin yönetmenliğini üstlendiği filmde, genç bir adam annesinin yeniden evlenmek üzere olduğunu duyunca doğup büyüdüğü kasabaya geri dönecek. Amacıysa annesini tebrik etmek değil bu evliliği baltalamaktır. Çünkü annenin yeni damadı, lise yıllarında oğlunun hayatını kabusa çevirmiş olan beden öğretmenidir. Sarandon'ın tabi ki anneyi canlandıracağı filmde oğlu rolünde Sean William Scott'ı, damat adayı öğretmen rolünde de Billy Bob Thornton'u izleyeceğiz. En son Aşka Davet'le sinemalarda olan Sarandon ise yakında Alfie ve Elizabethtown'la yeniden seyirci karşısında olacak.
Yorumlar
  • Sean william SCott.. aa bu adama her rol yakışır.. ingilizce bilseydınız de herifin nasıl bi adam olduğunu anlasaydinız abi çok şey kaçırdınız ya.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir