25 Eylül 2009 10:12

Ey Ölümlü! Bu Filmleri Kaçırma!

Komik Will Ferrell ve Adam McKay'den ölmeden önce görülmesi gereken 14 film...

Herkes liste yapar da, komik Will Ferrell ve Adam McKay yapmaz mı? Üstelik insaflı davranmışlar ve 100 veya 1000 film yerine sadece 14 film seçmişler. Diyorlar ki; ölmeden önce bu filmleri izlemelisiniz. Yoksa öteki tarafta çok dinlersiniz ve izlemediğinize pişman olursunuz! İşte filmler:Sıkı DostlarElectionThe Man Who Would Be KingTin MenCennet SinemasıCabiria GeceleriUçak!The ContendersŞeytanMail Order WifeArka PencereSound of MusicTronSadece 13 film mi var? Bu da komedyenlerin şakası olsa gerek :)
Yorumlar
  • böyle liste hazırlayarak üstün mü oluyorlar

  • :|bence bu filmleri izlemeden ölmenizde bi sakına yok :)nerde lord of rings serisinerde The Born ... serisidün akşam The Notebook filmini izledim ve filmin sonunda iyi ki izlemişim dedim kendi kendime. herkese tavsiye

  • Bu filmleri link olarak yazarsanız, tek tek aramak yerine tıkla- bak şeklinde filmleri inceleriz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir