13 Mayıs 2003 23:41

Eye Gözlerini Hollywood'a Açıyor...

2002'nin en başarılı korku filmlerinden biri olan Japon yönetmen Oxide Pang imzalı The Eye, yapımcı kimliğiyle maceralarına devam eden Tom Cruise ve Paula Wagner'in önderliğinde Amerika'ya transfer oluyor. Ringu sonrası ataklardan biri olan The Eye için senarist Massy Tadjedin ile anlaşıldı.Öykü ameliyat ile görmeye başlayan bir kadının hikayesini anlatıyor. Gözündeki sargılar açıldıktan sonra görmeye başlayan kadın, çevresindeki hayaletleri de görebilme yeteneğine sahip olmuştur...Cruise ve Wagner daha önce Abre Los Ojos'un Vanilla Sky adında yeniden yapımını gerçekleştirmişlerdi. Anlaşılan yapımcılar, Avrupa ve Uzak Doğu'nun ilgi çekici gerilim filmlerine gözlerini dikmiş vaziyetteler.
Yorumlar
  • timmy nin yorumlarına aynen katılıyorum.Evet film mükemmel ama Hollywood versiyonunda Tom a pek güvenmiyorum.

  • uzun zamandır izlediim en ii filmlerden biri.filmin en önemli yanı insanı ortamla ve müzikle germesi.gerilerek izlediim nadir filmlerden biri.

  • Ringu'dan sonra izlemek isteyeceğiniz güzel bir Uzakdoğu korku filmi. İzlerken hop oturup hop kalktım doğrusu. Sonuna doğru biraz dağıttı ama olsun, ben çok beğendim. Bakalım Hollywood bu sefer nasıl aktaracak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir