11 Şubat 2011 01:00

'Eyyvah Eyvah 2' hız kesmiyor

'Eyyvah Eyvah 2' 3.5 milyon seyirci sayısına ulaştı ve Türk sinema tarihinin en fazla izlenen filmleri arasında hızla yükselmeye devam ediyor.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


7 Ocak'ta gösterime giren 'Eyyvah Eyvah 2', vizyondaki 5. haftasında da seyircinin yoğun ilgisi ile izlenmeye devam ediyor. 'Eyyvah Eyvah 2'yi şu ana kadar 3.500.000 seyirci izledi.

Hakan Algül’ün yönettiği “Eyyvah Eyvah 2” da, Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tanju Tuncel, Meray Ülgen ve Bican Günalan yer alıyor.


FİLMİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Babasını da, babasını bulma macerasında kendisine ablalık eden Firuzan’ı da alıp Geyikli’ye dönen Hüseyin Badem’in artık tek amacı var: Müjgan’a açılmak! Ama seyircinin çok iyi bildiği gibi, Hüseyin bela aramasa da bela gelip onu bulur!

Yorumlar
  • 3.500 milyon kişi izlemiş ama biraz şişirme bir film 1. içinde herkes harika bayıldık diyordu gittim sıradan bir filmdi. O yüzden yine şişirmelere önem vermedim ve 2. sine gitmedim.

  • hakediyor yani...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir