7 Mart 2011 01:00

Eyyvah Eyvah 2, Recep'i geçer mi?

Eyyvah Eyvah 2 filmi, Recep İvedik'in tahtına göz dikti ama..

2011'in ilk komedi filmi olarak 7 Ocak'ta vizyona giren 'Eyyvah Eyvah 2', vizyondaki sekizinci haftasında izleyicileri kahkahaya boğmaya devam ediyor. Filmin, 7'inci haftasında seyirci sayısı 3 milyon 863 bin 632 kişiye ulaştı.

FİLMİN LAFLARI HALKIN DİLİNDE
'Eyyvah Eyvah 2' bugüne kadar 4 milyon 300 bin 641'lik izleyici sayısıyla en çok izlenen yerli yapım olma özelliğini elinde tutan 'Recep İvedik'in rekorunu henüz geçmedi ama, 'Recep İvedik'in ikinci ve üçüncü filmlerini geride bıraktı. Hikayesiyle olduğu kadar müzikleri ve replikleriyle de ilgi çeken film, esprileriyle halkın günlük konuşma diline karıştı. Örneğin, 'Hüseyin' karaketerinin "Nabıyon be ya?" sözü sokakta insanlar tarafından sık sık kullanılıyor.

Yorumlar
  • geçemez ama geçersede şaşmamak lazım...

  • abi önemli olan ne şife ne konuşma tarzı sen izlerken zevk alıyomusun sıkılmadan zevkli bir şekilde izliyomusun ben ona bakarım yok para kazanmış yok buna benziyo gibi şeyler fasfatadır adam yapıyomu yapıyo izleniyomu izleniyo geri yalan dolan dır.

  • herkese hararetle tavsiye ederim...............

  • Türk komedi filmi bu yani eyvah eyvah haftalık bi akasya durağının konunusundan ne farkı var . ne bi espiri ne bi sanatsal görselli hiç bişey tek mekan iki espiri .. yazık hepsi para avcısı nasıl olsa millet meraktan gelip 1 kere bilet alıp izliyor. zaten tüm kadronun istediğidde bu zaten ceplerini doldurmak .

  • yok neyı geçiyoo yaa yaklaşamaz bile..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir