22 Haziran 2015 08:19

Ezidi kadınlardan Angelina Jolie'ye mektup

İşte mektupta yazılanlar...

Ezidi mülteciler Mardin Midyat’ta, Angelina Jolie’ye mektup vererek, Avrupa ülkelerinin kendilerini göçmen olarak kabul etmelerini istedi.

IŞİD katliamından kaçıp Türkiye’ye sığınan Ezidi mülteciler Midyat’taki kampa gelen BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie’ye bir mektup verdi.

Mektupta “Çocuklarımız, kadınlarımız burada bile IŞİD korkusu hissediyor. Bu korkuyla toprağımıza dönemeyiz” yazılıydı.Ünlü sinema yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angeline Jolie, Mardin'in Midyat İlçesi'nde Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyaret etmek üzere Cumartesi akşam saatlerinde özel uçakla Mardin'e gelmişti.Angelina Jolie, özel uçağıyla Mardin Havaalanı'na saat 20.10 sıralarında indi. Sıkı güvenlik önlemleri alınırken, gazetecilerin görüntü almasına izin verilmedi. Angeline Jolie, VIP'de Vali Yardımcısı Ali Gürtuna tarafından karşılandı. BM'ye ait zırhlı araçlar tarafından havalimanından alınan Jolie, sıkı güvenlik önlemleri altında Mardin'de konaklayacağı Hilton Oteli'ne götürüldü. Jolie'nin beraberinde mülteci çocuklara vermek üzere oyuncaklar getirdiği öğrenildi.


Yorumlar
  • JOLİE , KİM ADINA DOLAŞTIĞI BELLİ BİR İNSANLIK DÜŞMANI, SINIRLARI DEĞİŞTİRMEK UĞRUNA ORTADOĞUDAKİ HALKLARI DARMADAĞAN EDİP, DEMOKRASİ ADI ALTINDA KATLİAM YAPARAK NÜFUS PLANLAMASI YAPIYORSUNUZ. BUNU ANLAMAyaCAK KADAR APTAl bir mahluk. mehmet AKİFİN MEDENİYET DEDİĞİN TEK DİŞİ CANAVARIN SÖZCÜSÜ, BÜTÜN BATILI AYDINLARA, İNSANLARA (İNSANLIKLARI VARSA) YAZIKLAR OLSUN.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir