25 Şubat 2005 16:46

!f Bitmedi

Bağımsız filmlere yoğun talep

Bu yıl dördünce kez düzenleneceğini duyurduğumuz AFM/Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali (!f İstanbul) aslında dün kapılarını kapatmış olmalıydı. Ancak 17 Şubat'ta başlayan festivalin gördüğü yoğun ilgiden ve biletlerin tükenmesinden ötürü festival 28 Şubat itibariyle üç gün uzatıldı.Kaçıranların yeniden izleme şansı yakalayacağı altı film için yapılan program ise aşağıdaki gibi:28 Şubat Pazartesi: Kod 46 / 19:00 Kahrolası / 21:301 Mart Salı: Pazartesi Günkü Kız / 19:00 Günbatımından Önce / 21:302 Mart Çarşamba: 9 Şarkı / 19:00 Eğitmenler / 21:30
Yorumlar
  • Dün Susuzluk filmine gitmiştim ve gerçekten çok güzel bir filmdi..Yönetmen anlatmak istediğini çok iyi dile getirmiş..Etkileyici bir filmdi..Kamera kullanımı vs.. çok başarılı idi..Ayrıca Kahrolasıya yer bulamayıp kahrolan ben dün ekseans a yer bulunca acayip sevindim..Gidicez bakalım onada Ptesi.. :))

  • ben de bilet bulamayan kazazedelerdenim acaba şimdi bulabilir miyim?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir