21 Ekim 2010 00:00

Facebook'un yaratıcısı filmiyle dalga geçti

Facebook'un yaratıcısı Zuckerberg, fırtına gibi esen Facebook filmiyle böyle dalga geçti...


Stanford Üniversitesi'nde konuşan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, ülkemizde de yeni gösterime girecek "The Social Network" isimli film hakkında bazı soruları cevapladı.

Öncelikle eski günler hakkında soru sorulan Zuckerberg; "Neden eski günler hakkında konuşalım... Yeni bir film geldi ve her şeyi yüzde yüz doğru yansıtıyor."

Daha sonra Zuckerberg'e filmin gerçekten yaşadıklarını tam olarak yansıtıp yansıtmadığı sorulduğunda, Facebook'un kurucusu filmi eleştirdi; "Nereden başlayalım, filmde beni oynayan aktörün giydiği tişörtleri ve yün kazakları gerçekten de giymiştim. Filmdeki birçok şey yanlış ama böyle rastgele şeyler doğru yansıtılmış."

Filmdeki aşk hayatının da kesinlikle gerçeği yansıtmadığını Zuckerberg şu sözleriyle anlatıyor; "Beni sosyal bir ortama girmek istiyormuşum ya da kızlarla beraber olmak istiyormuşum gibi göstermişler. Ben hala Facebook'tan bile önce olan aynı kız arkadaşımla beraberim."

Yorumlar
  • Beni bağlamaz zuckerberg olaya vizyon gözüyle bakıyorum

  • vallahi açıkçası ben hayatını ne yaptığını hiç merak etmiyorum artık

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir