25 Eylül 2009 10:12

Facebook'unu Çıkardılar

Facebook sinema filmi hazırlanıyor ve Benjamin Button'ın yetenekli yönetmeni ile görüşülüyor!

Günümüzde geniş kitlelerin ilgisini çeken, başarı öyküsüne dönüşen, değeri artan her şeyin sinema filmine dönüşme şansı var. Film haline getirilen blog sitelerinden sonra, şimdi de ünlü web sitesi sinema filmi oluyor. The Social Network isimli bu acayip proje için, sıkı yönetmen David Fincher ile görüşülüyor. Yapım, facebook projesinin ortaya çıktığı günden bu yana yaşananları sergileyecek.
Yorumlar
  • david fincherin stilini cok begeniyorum ne yapsa izlerim yasayan efsane yönetmen.

  • ben haBeR başlığıNı çok beğenDim.. fiKiR sahibi aRkadaşı kutluyoRum ;)

  • Buna pes denilmez de ne denir. Yahu sinema böyle bir olgu mu , neden beyinlerin körelmesine mahal veriyorlar. Saçmalık ötesi artık Türklerden de Msn bir gencin ilginç cümleleri , yonja ay lav yu tu üçlemesi gibi çalışmalar bekliyorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir