25 Eylül 2009 10:12

Fahrenheit 9/11-2

Michael Moore da devam filmleri modasına ayak uydurdu. 11 Eylül sonrasını araştırmaya devam!

Michael Moore kamerasıyla politika yapmaya devam ediyor. Sinemacı, Fahrenheit 9/11 isimli başyapıtıyla incelediği 11 Eylül ve politik bağlantıları meselesine geri dönmeye hazırlanıyor.Seneye Cannes'da gösterilmesi beklenen film, ilk filmin kaldığı yerden devam ediyor. Yer, Amerika ve dünya. Zaman, şimdi. Amerika'nın "özgürlük" savaşı devam etmektedir. Moore hem savaşa, hem de savaşın tartışmaları nedenlerine yakından bakmayı deneyecek. Overture Films ve Paramount Vantage belgesel projesinin yapımcılığını üstleniyor.
Yorumlar
  • kimi zaman bu adam bu işi yaparken onu kimlerin desteklediği düşünülmeden edilemiyor. çünkü ne kadar demokrat olursanız olun hep birileri olmak zorunda. bakalım önümüzdeki sene başkanlık el değiştirip de obama ya da hillary dönemlerinde neleri ne kadar açıklaycak ve amerikan rüyasını yorumlayacak

  • Farklı yorumlarını kattığı beyazperdede yeri ve önemi büyük bir kişilik.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir