24 Haziran 2004 13:19

Fahrenheit Teftişi

800 demokrata özel prömiyer

Washington'daki Demokratlar, Michael Moore'un 25'inde Amerika'da vizyona girecek Altın Palmiyeli belgeseli Fahrenheit 9/11'i herkesten önce izlediler.Filmin başkanlık seçimlerinde çok büyük rol oynayacağına inancını dile getiren Ulusal Demokratlar Komitesi Başkanı Terry McAuliffe, 800 kişinin izlediği prömiyer sonrasında yaptığı açıklamada "Filmde, Amerikan halkının şu sıralar çok konuştuğu şeyler var, özellikle de uyuyan Başkan Bush hakkında." dedi. İlk sınavını demokratlara karşı veren Moore'un fikirleri de çok farklı değil: "Eğer daha önceki seçimlerde oy kullanmamış %50'lik kesimin bir kısmını dahi olsa etkileyebilir ve bu sorumluluğu onlara kazandırabilirsek bu filmin başarılı olduğuna inanacağım" diyen yönetmenin başarısızlık ihtimali sizce nedir?Önceki belgeseli Benim Cici Silahım'la Oscar kazanan Moore'un bu filmini de muhtemelen benzer başarılar bekliyor. Bush ve ailesinin Suudilerle ve Bin Ladin'le ilişkilerinin deşifre edildiği belgesel bir değişiklik olmazsa eylülde Türkiye'de.
Yorumlar
  • bir amerikalıyı kandırabilir ama beni kandıranmaz.iyi planlanmış bir senaryonun küçük bir halkası...tango ve cash daki iyi polisi oynuyo..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir