27 Aralık 2010 01:00

Fahriye Evcen geleceğin dünya starı olabilir

Fahriye'nin büyülediği sinema yıldızı onu dünya starlığına uygun görüyor.

18 Şubat ' ta vizyona girecek "Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak" adlı filmde Claudia Cardinale 'in gençliğini canlandıran Fahriye Evcen, bu rolüyle İtalyan yıldızdan tam not aldı.

Fahriye Evcen 'nin fotoğrafları için tıklayınız..Claudia Cardinale: Fahriye, geleceğin dünya starı olabilir

Yaprak Dökümü?nün sona ermesiyle ekranlara veda edecek olan Fahriye Evcen, 18 Şubat' ta vizyona girecek Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filminde Claudia Cardinale?nin gençliğini canlandırdığı rolüyle İtalyan yıldızdan tam not aldı.

Ekranların genç ve güzel yüzü Fahriye Evcen, İtalyan Sinemasının dev sanatçısı Claudia Cardinale 'nin gençliğini canlandırdığı ?Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filmiyle 18 Şubat'ta sinema seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Filmin fotoğrafları için tıklayınız...Dünyaca ünlü yönetmen Federico Fellini'nin 1963 yapımı '8½' filmiyle ilk kez ismini duyuran ve İtalyan Sineması?nın uluslararası yıldızları arasına giren Cardinale'nin gençliğini canlandıran Fahriye Evcen, aynı dönemde kendisine gelen üç senaryo arasından seçimini Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak filmi için kullanmıştı. Filmin senaryosunu çok beğendiğini ve Claudia Cardinale gibi büyük bir sanatçıyla kamera karşısına geçmekten onur duyduğunu belirten genç oyuncu, emeğinin karşılığını aldığını ve filmin ilk kopyasını Fransa 'da izleyen Claudia Cardinalen 'nin kendisini arayarak beğenilerini ilettiğini söyledi.

Çekimleri İtalya ve Türkiye ' de yapılan filmde Fahriye Evcen, kocası tarafından terk edilen bir kadını canlandıran Claudia Cardinale 'nin gençliğini oynuyor. Genç oyuncu rolünün hakkını verebilmek için oyunculuğunun yanında, çekimler öncesinde senaryodaki dialogları için uzunca bir süre İtalyanca çalıştı.

Antalya Altın Portakal 'da Claudia Cardinale 'ye En İyi Kadın Oyuncu dalında ödül getiren filmdeki performansı için Fahriye Evcen ' i arayan Cardinale, Fahriye çok genç ve güzel bir oyuncu. Filmdeki oyunculuğu ve İtalyancasıyla beni şaşırttı. Yakın gelecekte dünya çapında çok büyük işlere imzasını atacağından eminim. Güzelliği ise beni eski günlerime götürdü. Fahriye gibi genç ve güzel bir oyuncu ile kamera karşısına geçmek ve aynı karakteri canlandırmak meslek hayatımın farklı bir tadı oldu benim için diyor.

Filmin fragmanı


Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak (fragman)| video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir