21 Ocak 2015 16:09

Fahriye Evcen söylüyor: 'Benim Gözüm Sende'

Fahriye Evcen 'Aşk Sana Benzer' filmi için 'Benim Gözüm Sende' parçasını seslendirdi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerini paylaştığı "Aşk Sana Benzer" filmi için Fahriye Evcen "Benim Gözüm Sende"yi söyledi. Şarkıya filmin romantik sahnelerinden oluşan bir klip hazırlandı.


Filmin konusu şöyle; Ali, Ege’de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı bir restoran işletmektedir. Bir gün kasabaya Deniz adında bir kız gelir. Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Egenin sıcak türküleri tadında bir aşk yaşanırken, Deniz’in bilinmeyen geçmişi onların mutluluğunu gölgeleyecektir.

Filmin yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Selim Bayraktar ve Yavuz Bingöl bulunuyor.

Film bu cuma vizyona girecek!

Fahriye Evcen - "Benim Gözüm Sende"

Yorumlar
  • BUNLAR ZIP ZIP ZIPLIYOR DALDAN DALA KONUYOR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir