9 Aralık 2014 01:00

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku'dan etkileyici bir klip

'Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku' filminin 'Muhteşem Bir Son' adlı şarkısını Koray Candemir ve Sezin Akbaşoğullları seslendirdi.

Koray Candemir ve filmin başrollerinden biri olan Sezin Akbaşoğulları, "Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku" filmi için "Muhteşem Bir Son" adlı parçayı etkileyici bir şekilde seslendirdiler.

Filmin özgün diğer müziklerinde ise Harun Tekin’in imzasının bulunuyor.

Çiğdem Vitrinel’in yönettiği filmde başrollerde Erdal Beşikçioğlu ve Sezin Akbaşoğulları var.

12 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan filmin afişinde Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Arif ile Sezin Akbaşoğulları’nın oynadığı Müzeyyen karakterinin romantik anlarından biri yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu’nun aşk ve kadınlarla ilgili sorulara yanıt arayan yazar Arif’i canlandırdığı filmin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlanmış ve sosyal medyada da çok konuşulmuştu.

Filmin konusu: Yazar Arif tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlar. Arif’e göre, kadınlar kendilerinden söz etmeyi severler, Fakat Müzeyyen hep Arif’i konuşturur. Müzeyyen saçlarını kendisi keser, iyi bir kadın olmak istemez, konuşurken gözlerini kaçırmaz. Sonunda Müzeyyen, kitabını bitirmeye çalışan Arif’e büyük acılar ve bu acıların içinde de aradığı cevapların bazılarını verecektir.


Klip:Filmin fragmanı:Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir